| DanielVălean a întrebat:

Am o intrebare legata de un concurs, se numeste Chip de Copil. DOmnul profesor de desen ne-a dat acest concurs si a zis sa realizam un desen cu aceasta tema. Dar nu ne-a dat niciun fel de informatie cam ce am putea face, asa ca va cer ajutorul. Cam ce as putea face la acest concurs, un desen, ce sa fac in acel desen?

Răspuns Câştigător
| AnasiAndreea a răspuns:

Pai atunci incearca sa te inspiri de la ceilalti sau de pe net.

2 răspunsuri:
| AnasiAndreea a răspuns:

Eu iti propun sa desenezi chipul unui bun prieten/a sau fal ala altcuiva.

| DanielVălean explică (pentru AnasiAndreea):

Daa, m-am gandit si eu sa fac exact un chip de copil, dar nu stiu sa desenez fete, problema mare. Oricum mersi de raspuns.