| mikelangelo a întrebat:

am si eu o intrebare, media mea de admitere e 4, 76 acum la liceul asta am medii de 7 as dori sa intru intr-un liceu cu media cea mai mica de 6.50 ce ar trebui sa fac sa mi se shimbe media de admitere de la 4 la 7? stiu ca trebui sa dau niste teste, dar as vrea sa stiu exact daca se poate, cel mai bun raspuns fundita...

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Da' de ce ai media de admitere 4? Ți-a fost lene să înveți, suferi.
Baftă

| Anarchy_9738 a răspuns:

O sa intri cu media din liceu, asta daca mai au loc la respectivul liceu.Probabil o sa dai si un fel de examen, dar asta cred ca depinde de la liceu la liceu.Cel mai bine mergi acolo si te interesezi.De ce? Vrei sa te muti cu mine in Blaga? laughing Bafta!