| Killer_7820 a întrebat:

as vrea sa pot cuceri o prietena de amea care imi place de ea de foarte de mult timp ear ea are altul! zicetzimi niste sfaturi mai reale care s-a o pot cuceri! Funda + Vot plzz

1 răspuns:
| DarQueen a răspuns:

În primul rând, mai învață să scrii(să știi că virgulă contează foarte mult nivelul de educație de care dai dovadă).
Apoi, fi mai tupeist, dar, înainte, tu știi sigur că fata te place? Din moment ce are pe altul, ar trebui să o lași în pace, că altfel, riști să îți creezi probleme.
Baftă! A, nu uita, nu e singura fată de pe pământ, mai sunt multe altele.