| CazyLoop a întrebat:

care imi spune un site pe tel dupa care imi pot downloada muzica de pe tel.Adica sa intru pe internet pe telefon si sa descarc muzica dar un site prin care imi ia MB nu credit

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauta cu Google direct din telefon.E normal ca iti ia mb.Doar daca intri undeva si descarci cu plata iti poate lua din credit.Nu stiu ce telefon ai ca ti-as recomanda o aplicatie.Gratuita.Dar este pentru android.

| RecKinul a răspuns:

Intra pe Google scrii descarca muzica si dai cautare. Ai de unde alege

| CazyLoop explică:

Ma darrio pai eu asta spun cand intru pe google si vreau sa descarc muzica pe mb nu pe credit dar trebuie un site de unde am nu stiu ca am gasit cucurigu dar altu mai bun nu stiti?