| misteryous a întrebat:

ce asputea sa-i cumpar prietenei mele(mai mici decat mine)de 12 ani? chiar nu am nicio idee in legatura cu ce si-ar dori! fundita pentru cele mai haioase si interesante cadouri.

3 răspunsuri:
| nos_4445 a răspuns:

Ii poti lua ceva care o reprezinta sau poti sai personalizezi ceva sigur se va bucura

| juliannna a răspuns:

Da ca stai bine la capitolul buget ii poti lua un buchet mare de trandafiri sau un lantisor aur sau argint sau o inimioara de plus s sa ii spui un sincer te iubesc poti sa ii iei de asemenea si o rochita daguta care o reprezinta sau o poza cu voi doi intr-o rama draguta cu inimioare sper ca te-am ajutat

| juliannna a răspuns:

un ursulet mare de plus o felicitare in care sa ii arati cat de mul o iubesti un set de machiaj...nishte cercei draguti sper ca te-am ajutat cu cele doua rasp fundizza?