| liviumicu a întrebat:

cine imi zice si mie o porecla pentru numele Liviu funda la cele mai multe si mai bune raspunsuri promit ca dau funda :*

4 răspunsuri:
| CosminCSM00 a răspuns:

Liviutzu, Livitza LIV, Liu, LVU, Liviuţ, dar trebuie sa cunoastem aceea persoana dupa comportament inaltime, obiceiuri si apoi pot sa iti spun mai multe

| ZaineaM a răspuns:

Lu unchimu eu ii spun Luly. imi place la nebunie cum suna

| liviumicu explică:

Sau spuntimi niste nume de id de fite ceva mai tare care sa impresionez fetele

| ZaineaM a răspuns:

Fetele nu se impresioneaza asa. crede-ma. daca vrei sa impresionezi fetele citestemi raspunsul pentru care am primit o funda (este raspunsul cel mai mare )