| padalekilover a întrebat:

cunosc un baiat pe nume denis si noi doi nu prea ne placem ne insultam si ma rog iar azi am fost la o prietena cu mai multi si era si el si am jucat adevar si provocare si a ales provocare si ghiciti ce? l-au pus sa ma sarute de 4 ori?! ma rog chestia asta s-a intamplat si acum ma simt putin atrasa de el voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poveste de copii mici daca tu il urai cu adevarat nu te pupai cu el.

| emima a răspuns:

Inseamna ca in sinea ta il placeai si inainte dar erai confuza nu stiai ce simti pentru el