| davidutzu12 a întrebat:

Sall TPU, dau funda.As dori sa stiu si eu un obiect mic sau ceva care pentru voi semnifica viata plizzz

3 răspunsuri:
| juliana_9015 a răspuns:

Clopoteii de vant...sunt un obiect cu simbolistica feng shui si cred ca semnifica viata intr-un fel, prin faptul ca scoate sunete care atrag energiile pozitive... sper ca am ajutat; d

| IoanaCarmen25 a răspuns:

Pentru mine viata este semnificata prin obiectul micut din corp, si anume, inima. Acum fiind intrebarea de mai demult si nimeni nu a raspuns, te rog funda!

| dan_2834 a răspuns:

Pentru mine... ceea ce semnifica viata nu este tocmai un obiect.E de fapt inima iubitului meu...adica iubirea sa. Faptul ca stiu ca ma iubeste, ca stiu ca sunt in inima lui, in gandurile lui inseamna totul pentru mine. Obiectele sau lucrurile materiale pentru mine nu au valoare.Acea iubire a lui imi da pofta de viata.Si pot spune ca nu imi doresc nimic altceva decat sa stiu ca ma iubeste asa cum il iubesc si eu si sa fiu alaturi de el, sa il sustin si sa il inteleg.nu cred ca acesta e raspunsul pe care il asteptai, insa asta e parerea meahappy