| numele2 a întrebat:

De ce unii/unele isi bat joc pana in cel mai rau hal de persoanele care i-au/le-au iubit cu adevarat? De ce fac asta, chiar nu ai macar un pic de mila? Ca daca iubiesti o persoana nu ii faci nimic rau daca o iubesti.
Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| AndraRox a răspuns:

Întrebi din propria experiență?

| numele2 explică (pentru AndraRox):

NU! Intreb pentru ca am un prieten foarte bun si imi pare rau rau de el!

| AndraRox a răspuns (pentru numele2):

Atunci persoana aceea nu ii merita atentia prietenului tau happy

| PainMax1985 a răspuns:

Poate nu ai gasit persoana potrivita, mai cauta, uite aici un link care te va ajuta sa observi daca e ceea ce trebuie pentru tine http://multimedia-lateral-dezvoltatu.blogspot.ro/......l-cel.html

| lorealy a răspuns:

Asta e.