| AnOrdinaryGuy a întrebat:

de ziua mea vreau un rottweiler si mama nu vrea sami ia va rog spuneti cum sa o conving va rog mult

Răspuns Câştigător
| TheBlueWolf a răspuns:

1 un caine implica multa responsabilitate si eu nu cred ca tu esti in stare sa iti asumi asa ceva deoarece 1 greseli ortografice, 2 din chestionarea de mai sus nu reiese decat ca ai in jur de 12 ani maxim deoarece nu stii sa formulezi o intrebare decenta.Rottweiler-ul este un caine extrem de periculos pe deasupra care necesita in multe cazuri tratament de natura psihica si nu cred eu ca se va ocupa cineva (retoric) de asta...Ca si Pitbull-ul, la batranete se poate sa abordeze un comportament violent din cauza neuronilor si nu isi mai recunoaste stapanii.Multi au fost omorati sau mutilati in urma acestui caz.Asadar inainte sa o rogi pe mami sa iti cumpere asa ceva gandeste-te de 500 de ori cred ca are motive extrem de intemeiate in sustinerea argumentului respingerii dorintei tale.