| CookIEz a întrebat:

e iarna BrRrRR vreau sa stiu cum fac si eu cand ma duc la magazin la scoala sa nu imi iau frecus de la ai de a 8 eu sunt a 6 big grin DAU FUNDA ( mentionez ca si eu ii frec pe aia de a 7 si de a 6.)

4 răspunsuri:
| pedro121 a răspuns:

Dupa mine (ca baiat) cand ii frec pe micutzi incearca sa riposteze dar cel mai bine e sa fugi sau sa le dai cu zapadoa in ochi ori sa nu ii lasi sa te frece ii ataci...

| CookIEz explică (pentru pedro121):

Da sunt mai multi parca umbla in turma...straight face

| pedro121 a răspuns (pentru CookIEz):

Daca sunt mai multi iti alegi terenul(mai alunecos sau cu pietre) si incerci sa scapi de ei avand in vedere daca ei sunt mai rapizi chemi si tu mai multi (oamnei) si faceti o bataie cu bulgari si in timp ce ei se bat tu fugi la sanatoasa si ai scapat

| pedro121 a răspuns (pentru CookIEz):

Asa cred