| Stefan_Calinescu_1998 a întrebat:

eu as vrea sa-mi indeplinesc visul de a deveni alergator profesionist si sa
particip la curse dar am doar 10 clase, credeti ca m-ar primi adica asta e visul meu si
daca m-ar accepta ce ar trebui sa fac sa ma inscriu? si cat ar costa?

1 răspuns:
| LucyiFer a răspuns:

De cost nu știu.
De încercat, da!
Știu că ar trebui să faci tot ce-ți stă în putere să lupți pentru visul tău. Tor ce-ți stă în puterea ta sau în puterea altcuiva mai mare. happy
Te așteptăm cu un pact dacă te interesează.

Acum glumesc oleacă, nu te poți angaja așa ușor la noi în organizație, nici prinde pacte așa cu una, cu două, dar vreau să te las să știi că mereu mai există alte opțiuni de a prinde ceva pe lumea asta.winking
Așa că luptă pentru visul tău. Cu tot ce poți, dar luptă și nu te lăsa.winking
Bona fortuna, vir!