| Feitan a întrebat:

explicati-mi si mie ce e acela outside dati si video ca tot incerc sa aflu si nu reusesc straight face dau FUNDA celui care ma face sa inteleg; D

Răspuns Câştigător
| Lacrymosa a răspuns:

"Outside", din limba engleza, s-ar traduce "exterior" sau "afara". Dar, daca mi-ai spune si contextul in care ai intalnit cuvantul poate te-as ajuta mai mult.

| Feitan explică (pentru Lacrymosa):

Pai in unele faze din fotbal se anuleaza sau se opreste faza din cauza outside-ului asta nu inteleg sad

| Lacrymosa a răspuns (pentru Feitan):

E atunci cand mingea ajunge in afara terenului. Se opreste jocul si se ia de la capat. big grin
Sper ca te-am ajutat.