| TheExpert01 a întrebat:

ma cheama claudiu si ce parere aveti despre contul meu la youtube? de abia ieri l-am facut deci nu e prea bun dar uitati-va la videourile mele(4) sunt amuzante...comentazi plzzz si niste sfaturi daca vretihttp://www.youtube.com/user/The01Expert?feature=mhee

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, e cam rigida fata, face gesturi, doar atat, mobilitate nu prea.cu mai mult efort se poate si mai bine.:devil la al 2-le videoclip avem si coregrafie, dansatoare, alea aleasmugsmugsmug, la ultimu nu ma uitasi:d

1 răspuns:
| Mara11Mara11 a răspuns:

Mersi pentru sfat,eu sunt acea fata rigida.Dar in acel videoclip eram si foarte nervoasa din cauza ca in fiecare moment ne intrerupea cineva, ma grabeam sa ajung si acasa(probleme, probleme). Vidioclipul de astazi sigur va produce mai mult amuzament