| YunoGasaiEceaMaiTARE a întrebat:

Sall! TPU nu stiu ce sa fac! Am de ales sa sefu clasei.Intre o fate ce o plac mult.Sau un baiat ce nu a mai fost da nu e prea dor si nici fata.Ce sa fac? Imi place mult de fata da si de el.Ce sa fac va rog! Dau funda.Repede plz.

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Seful clasei n-ar trebui sa fie ales in functie de cat ne place noua.Trebuie sa aiba alte calitati.Rezultatele bune la invatatura, o atitudine ceva mai impunatoare, ceva calitati peste media celorlalti.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Alege fata

evenso
| evenso a răspuns:

Da cu banu happy
Glumesc, alege care crezi ca va fi cel mai bun ca sef.

| Rumi a răspuns:

Eu nu am inteles prea mult din ce ai zis, dar esentialul tot am reusit sa il descopar. Eu spun ca in aceasta situatie sa il votezi pe cel care chiar merita sa fie seful clasei, in cazul in care votul este anonim. Daca nu este, in cazul asta alege-l pe cel la care ti cel mai mult. In fond, ce mare chestie daca l-ai votat pe ala si nu pe ala? Sentimentele raman aceleasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca daca ai vota pe oricine, votul tau nu prea ar conta alaturi de aproape 30 de voturi de la persoane cu mentalitati total diferite (zic si eu). Deci, eu spun sa votezi cu fata daca tii la ea cu adevarat si aveti ceva intre voi, dar sa nu te dai mare in fata ei ca vaid e mine ai votat cu ea pentru postul de sef al clasei.

| YunoGasaiEceaMaiTARE explică (pentru anonim_4396):

Da ma da nu prea avem o relatie doar suntem prieteni