| lunalovegood a întrebat:

Nu stiu ce sa mai desenez. Am desenat pe Elsa din frozen, am desenat un lup, un ochi, un cal, flori, un portret. Dati-mi idei!
Dau funda

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Apuca-te de ceva mai challenging: deseneaza parti de orase in toata structura lor. Sau cladiri mai sofisticate, gen Palatul Culturii din Iasi. Va trebui sa fii si atent la detalii aici.

Mult succes!

5 răspunsuri:
| NatyAriana a răspuns:

Deseneaza personaje din filme sau desene animate, animale, Locuri, monumente, zodii, peisaje.
Eu desenez ingeri si demonii, imi place ideea si imi ies OK...
Bafta!

| PapadiaMeleu a răspuns:

Un penis, un vagin, un testicul (sau 2).

| qpVVicky a răspuns:

Bună!
Poți încerca un fluture, o balerină, pădure, o fată cu o mască pe față, un peisaj de iarnă/vară/toamnă/primăvară etc...
Uită-te în jurul tău și sigur îți va veni o idee.
Mult succes. :*

| lunalovegood explică:

Multumesc pentru idei, dar man desenat peisaje la greu, fete nu mai zic, personaje din filme am desenat! Acum o sa ma apuc de desenat orase si claditi importante. Multumesc pentru idee!