| GiiaaBăă a întrebat:

Pe Stardoll, am vazut ca unele fete, nu neaparat SS, au un bebelus, si cateva haine pentru el! De unde l-au cumparat? Si chiar daca este pentru SS, nu-i nimic ca sunt SS.

Răspuns Câştigător
| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Dai my page suite suite shop decor critter si cauti acolo

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta in magazinele de specialitate sau magazine de jucari bebelusii se vand la set impreuna cu haine biberoane etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gia si eu am vazut asta si este la magazinele de chestii pentru casa deci cauta pe-
acolo

| 2367 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu am unul il poti cumpara de la starplaza la sectiunea decor magazin :Critter sau de la suite shop la sectiunea hibby-uri si de acolo apesi creativitate dai paginile si acolo gasesti bebelusii sunt 3 modele diferite si costumase ros albastru si verde si caciulitele. Contul meu pe stardoll este oana_fata dati-mi cererei de prietenie plz