| inteligenta a întrebat:

Sall TPU, tata o sa faca o casa si a zis sa ma gandesc cum va arata camera si cat de mare vreau sa fie si am zis sa fie de 68 mp, dar nu am planuri cum va arata camera, cum sa o decorez? va rog sa ma ajutati si sa imi dati sfaturi

1 răspuns:
| the1answer a răspuns:

Nu stiu daca sti cat de mare e o camera de 68m2?!
Ai putea sa iti pictezi manual peretele cu modelele tale preferate
un pat matrimonial
un birou de teme
un birou cu calculator
canapea de pe care sa te uiti la televizorul cu plasma din fata ei
loc de stat pe jos sau de dansat la petreceri in mijlocul camerei
biblioteca
rafturi pe pereti pentru lucrurile tale
(astea ar incapea daca vei avea cu adevarat o camera de 5 ori mai mare decat normalul)