| BeLyNdA a întrebat:

Voi ce alegeti? Noapte sau ziua, vara sau iarna, iubire sau singuratate, familie sau prieteni(cu cine preferi sa stai mai mult)Funda!

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Preferintele mele:
-noapte
-iarna
-ambele
-familie

pa-pa

| Bogdanux a răspuns:

Noapte, vara, iubire, prieteni.

| Plague a răspuns:

Noapte, iarna, iubire si prieteni. Funda pentru cine alege ca tine, sau cum?

| Florinel a răspuns:

Sincer la ce simt acum si la ce sentimente am in mine eu le as alege pe toate, nu stiu sa explic de ce dar le as alege pe toate tongue

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Eu aleg : Noapte, vara, singuratate, prieteni.

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Ziua
Vara
Iubire
Fmilie sau Prieteni (indiferent)
Thu ce ai alerge?

| wykyal a răspuns:

Toate ptc toate au rostul lor si mai depinde si de moment, sentiment, etc.

| EmoLove a răspuns:

Noapte,vara,singuratate si...cu singuratatea mea.