| maryusbv93 a întrebat:

Voi ce faceti maine de Valentine's Day?

19 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nimic, o să stau și o să mă uit la filme happy

| HouseHouse a răspuns (pentru Azµre):

Ce filme ma?laughing

| Azµre a răspuns (pentru HouseHouse):

Porno... sper că anul acesta nu nimeresc iar vreunul ciudat ca anul trecut, acțiunea începea de la spate când a trecut din față, aia era de fapt un el, travestit.

| HouseHouse a răspuns (pentru Azµre):

Epic Brotherlaughing

| Azµre a răspuns (pentru HouseHouse):

Știu îmi venea să sparg monitorul...

| Exilee a răspuns:

Petrecere cu o doamna...

| NuMaContrazice a răspuns:

Pai maine e o zi grea, ma duc la scoala pana la 3, la 5 ma duc la meditatii, la 7-8 cand ma intorc imi fac ghiozdanu' si intru pe TPU.

| BLeur a răspuns:

La şcoală şi seara mă uit la meci, Ajax-Steaua.

| FuckSchool a răspuns:

Dimineata la scoala din pacate, iar dupa amiaza la o mica plimbarica puppy dog eyes.

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Stiu ca au trecut aproape 10 ani de cand ai postat intrebarea asta, dar eu de obicei de Valentine's day stau in casa si nu fac nimic

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Stau pe hol la scoala sac de serviciu si dupa acasa

| Era256 a răspuns:

Absolut nimic

| Era256 a răspuns:

Nu știu ce aș putea face

| iustyn93 a răspuns:

Pai ma trezesc intru pe calc si stau pana diseara apoi ma uit la meci si gata apoi ma pun sa dorm

| andrada17ani a răspuns:

Eu plang maine crying(((((

| onutsaaa a răspuns:

De dimineata la scoala, iar apoi cu iubitul meu in oras.

| Helllooooo a răspuns:

Mergem la scoala -_- si apoi acasa si asa mai departe big grin...e doar o alta joi laughing