| mentalism a întrebat:

Vreau sa imi fac un site si atunci cand imi cere sa scriu ce adresa de web vreau sa am, de fiecare data cand scriu ceva in casuta corespunzatoare, imi spune ca e gresit. Situatia e astfel : e o casuta in care trebuie sa scriu ce adresa web vreau sa am si e una in care scrie : ucoz.ro (specifica site-ului). Cum ar trebui sa scriu, ca sa fie corect.(Da-ti un exemplu oarecare) Funda!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Http://filme-online.ucoz.ro/
nu stiu daca exista site-ul asta dar asa trebuie sa arate linkul.

| Brotacelul a răspuns:

Sau mentalism.ucoz.ro happy