| mokanu a întrebat:

vreau si eu mesaje de perete pentru fb pe tema Esti fratele meu sau cv asemanator sau statusuri foarte foarte frumoase despre fratele meu!

1 răspuns:
| Lady21 a răspuns:

Sper ca orgoliul tau sa te imbratiseze mai bine decat mine. Secretul fericirii nu este sa faci ceea ce iti place, ci sa-ti placa ceea ce trebuie sa faci… Munceste ca un sclav, sa traiesti ca un rege…! Vom fi frati pana moartea ne va despartii!
Cand plag eu, plangi si tu.
Aceeiasi picatura de lacrima se scurge pe obrazul amandorura!
Mereu voi fi langa tine... Cand e frate langa frate se da lumea la o parte Sangele apa nu se face, frate tot la frate trage FUNDA?