| AndradaPonov a întrebat:

Vreau si eu niste mesaje haioase de Pasti care sa le trimit prietenilor si cateva mai serioase pentru profesori.Nu vreau linkuri, vreau din ce mai stiti voi ca pe internet nu gasesc nimic mai special, toate au fost luate de altii anii trecuti...As prefer in special mesaje pentru prieteni amuzante. FUNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
| WhiteCheetah a răspuns:

Iepuraşul mustăcios, şi-a luat ciorapii pe dos şi mi-a zis în două şoapte, să-ţi dau un MESAJ DE PAŞTE.
Un gând curat, un miel împănat, un ou înroşit, cozonac îndulcit, un vin de-ai bea, HRISTOS va Învia!
Iepuroiul nu mai vine, că nu prea se simte bine. A aflat din Parlament că e criză în buget. Aşa că s-a îmbătat ca să nu fie crizat! PAŞTE FERICIT!
16 iepuraşi: opt se spionează, cinci sunt la somnic şi frumos visează. Doi mai albiori dau cadouri de sărbători. Iar ultimul a citit: un nou Paşte fericit!

Asta mi-a placut cel mai multhappy
Paşte fericit că iarbă e destulă!'

Funda?big grin

1 răspuns:
| rememberme24 a răspuns:

Intr-o lume atat de intunecata, fie ca lumina Sfintei Invieri sa va aduca bucurie, sanatate si o minune care sa va schimbe viata in cel mai frumos mod posibil! Hristos a inviat si un Paste cat se poate de fericit!