| Primo a întrebat:

Sall! Vasi ruga frumos daca puteti sa mi dati si mie metin2 private care sa functioneze bine fara lag. Daca se poate cu king la magazin daca nu nu-i nimic. Cel mai bun sv postat va primi fonditahappy

6 răspunsuri:
| GoldDust a răspuns:

That's it :D... http://skymetin2.forumz.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WWW.empiremt2.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia de pe dinamik va *** rau... iti cere 2 euro sa faci cont si dupa aia ajungi la 20

| snakesnk a răspuns:

Reddragonmt2, thep0wermt2, dinamikmt2, metin2gx, mondialmt2, metin2united, metin2u82zx, nerdmetin2, extreammt2, skymetin2, worldofcerberusmt2, longjumt2, aspiremt2, metin2supreme, csyt2