| PirattStarr a întrebat:

Sall!
Vi s-a intamplat vreodata sa va intre ceva in cap si sa va ganditi numai la acel lucru, oricat ati incerca sa nu va iasa din cap? Mie mi se intampla acest lucru.Nu stiu ce sa fac ca sa nu ma mai gandesc la aceste lucruri!
Va rog sa imi spuneti cateva opinii cu privire la aceasta problema si daca se poate cateva solutii! Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pai de. Dragostea ce sa ii faci
Nu prea are ``leac``

| Biiiiiia a răspuns:

Buna.
Da mi s-a intamplat acest lucru[si pot spune ca mi se intampla in continuare].
Am vazut un filmulet pe Youtube cu niste accidente rutiere.Erau multi oameni morti intinsi pe sosea, pe unii dintre ei ii cunosteam.Asta s`a intamplat acum aprox 1 an si jumatate.Nici acum nu imi pot ''scoate''acele imagini din minte.
Solutii chiar nu amsad
Pa!

| JustMee_5020 a răspuns:

Pai, da mi s-a intamplat sa ma uit de curand la doua filme foarte triste...cred ca am plans 15 min dupa ce s-au terminat.Ma gandeam de ce nu pot fi toate "in regula"... fara razboaie, lupte, crime, durere, suferinta.Cred ca asa ceva nu este posibil, nu? Solutie cred ca nu exista thinking Daca e vorba de dragoste, sa zicem ca este mai rau rolling eyes.