| AnG3L13 a întrebat:

Sallut TPU vreau sai cumpar un cadou tatalui meu dar nu stiu ce ma ajutati dau funditahappyhappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Un pulovăr de iarnă,o căciulă,o pereche de bocanci,o carte,un set de bărbierit,o cămaşă,un ceas,un lanţ de aur,un parfum,o cravată,o sculptură de lemn,un bilet la un meci de fotbal,un joc(şah,remi,monopoly,etc),un stilou cu numele lui pe el,un tricou personalizat,o husă de telefon,o cutie de pescar(dacă îi place pescuitul),un portofel de piele,un halat de baie,o pereche de adidaşi,un sacou,o curea de piele,o geacă de iarnă, o eşarfă, etc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-i iei un set de barbierit sau o camasa (daca ii stii marimea si gusturile) sau... nu stiu.Depinde cati bani ai in buget