| BadRomance a întrebat:

Sallz everyone. Voua va plc TPU? Dc? Cel mai detaliat raspuns primeste fundita.Ms!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Didw a răspuns:

Bunabig hug
Mie imi place TPU deoarece:
1. Ajuti oamenii
2.Primesti raspunsuri la intrebarile la care habar nu ailaughing)
3. Te imprietenesti cu lumea
4.Aflii lucruri noi
5. Te amuzi la Trivia/Amuzante
6.Comunici cu oamenii

Cam astea. Bye >big grin

| Narfundo a răspuns:

Imi place...tongue mai aflu si eu una, alta, mai vad si eu cum gandesc uniitongue.

| Cσσкiє a răspuns:

Îmi place TPU foarte mult, ne ajută să comunicăm între noi, să ne facem prieteni şi, cel mai important, să ne ajutăm reciproc. Eu sunt aici de pe 2 Februarie 2010 şi n-aş renunţa la acest site pentru nimic în lume. Numai TPU.ro şi YouTube accesez, dacă te uiţi la History...