| anonim_4396 a întrebat:

Salot :*

Am niste Ugg-uri negre si mi se murdaresc extrem de repede straight face. Le am de 2 saptamani. Pana acum le curatam cu o periuta [nu de dinti =]] ] uscata. Aseara le'am curatat tot cu aceeasi periuta dar am udat'o putin cu apa si astazi de dimineata ugg'urile avea niste pete pe ele straight face Ma rog.
Intrebarea mea este cu ce sa le curat? Sunt extrem de sensibile si nu vreau sa imi descarc dracii pe ele si sa le arunc la gunoi.

fundita ^^

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @cнσcσcнaηηєℓ! Eu spăl UGG-urile în maşina de spălat rufe, le usuc lângă calorifer, iar când sunt complet uscate, le frec cu periuţă de unghii, cu perii din plastic şi arată ca noi. E drept cizmele mele sunt deschise la culoare, le am de doi ani, le port când şi când şi le spăl de 3-4 ori pe sezon. Există de asemenea produse pentru întreţinere cum ar fi loţiuni, spray- uri pentru piele întoarsă- eu am vazut la Deichmann şi Carrefour.
O zi cu zâmbet să ai!