| Flory200 a întrebat:

Salu. Ce credeti despre blogul meu? http://flory-ultimabarfa.blogspot.com/
Stiu...Nashpa...Eu, in acel blog scriu doar despre clasa mea! Nimic mai mult:D

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dragut ca aveti un blog al clasei.
Insa as vrea sa vad mai multa informatie despre voi...sa scrii mai mult nu stiu.
Oricum este foarte bine, as intreba si in ce clasa esti, banuiesc ca undeva la gimnaziu.
Este bine, tine-o tot asa! Poate iti vei face un blog personal in care sa iti scrii impresiile.
Uite-l pe al meu ca sa iti faci o idee http://hell-girl-yume.blogspot.com/
However...felicitari! ^_^

3 răspunsuri:
| bughy_1229 a răspuns:

Stii!?
blogul e destul de tare
este adevarat ca subiectul nu este unulu pe care ai vrea sa il vizionezi sau sa il citesti dar tot respecctul pentru asezare si pentru culori super
daca ai putea face ceva de genu cu un alt subiect ar fi mult mai bine
dra cum am mai spus respect
bravo

| PetreConstanta a răspuns:

Nu este naspa deloc Fffff bine Scrii ce doresti tu Este frumos Bravo Tine-o asa Te pup

| Holyman a răspuns:

Super tare cum l-ai facut? Daca stie cineva sau tu imi puteti da add la id John_world_life_cena pentru imi explica si mie cum se face as vrea si eu unul!