| ionutzz223 a întrebat:

Saluatre TPU!
Vreau sa stiu care este cel mai periculos lucru facut vreodata de om?!

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bomba nucleara si cea cu neutroni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Armele?

| Sociopat a răspuns:

Sa dea viata altuia.

OOOOO! Ce profund!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercarea de adresa un creeper
de a face fms-ul la +9 laughing

| DAnc3 a răspuns:

Sau acceleratorul de particule de la Geneva, este dovedit stiintific ca ar putea crea o gaura neagra.

| iAMVi a răspuns:

Bomba nucleara, nu stiu, gândește te și tu, acum încep să creeze roboti umanoizi, invazia roboților din filme nu mai pare așa departe.

| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Fumatul? happy happy nu stiu ce sa spun

Răspuns utilizator avertizat
| strike118 a răspuns:

Sa faca deepthroat cu o banana? laughing Bomba atomica...la altceva mai periculos de atat nu ma pot gandi.