| sweet2dream a întrebat:

Saluit. voi credeti ca visele pot deveni realitate? Dar semnificatiile lor? funda pentru cel mai bun raspuns.rastul vot

3 răspunsuri:
| jolidon a răspuns:

Visele sunt creatia creierului. in timpul zilei, in mod inconstient, creierul construieste fiecare imagine pe care o vezi in somn, nu are legatura cu realitatea decat in cazuri speciale iar alea nu sunt vise, sunt premonitii cauzate de intrarea creierului intr-o anumita zona cerebrala. se intampla foarte rar. stai linistita nu ai asa cevawinking

| jolidon a răspuns:

Cred ca omu asta ar fi vrut o parere personala. un raspuns bazat pe credinta ta nu search pe google ca sigur a citit si el ce scrie pe acolo inainte sa ne puna intrebarea, yume

| VivianKorea a răspuns:

Visezi la kim hyun joong?