| Clauditza a întrebat:

Salut a comandat cineva albumul lui Guess Who? si daca da de unde ca eu am intrat pe www.guess-who.ro si era undeva in dreapta comanda album am dat click dar acolo erau doar tricouri nu si albumul unde e albumul va rog ajutati-ma sa il gasesc

2 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Iti pot da eu albumu biz_3d@yahoo.com da`mi add

| hamsterx a răspuns:

Pe siteul acela nu l`am gasit nc eu. dar ce zici mai bine sa il cauti in magazinele de specialitate? happy e acelasi lucru pana la urma. gen diverta, altex etc...
te pup:*