| anonim_4396 a întrebat:

Salut, a lucrat cineva pe transport valori cu port de arma sau cunoasteti pe cineva care a lucrat?
Sau macar daca aveti habar cu ce se mananca, sunt curios sa stiu cum e pentru ca am gasit un anunt de angajare.

3 răspunsuri:
| IarsiIar a răspuns:

Dupa cum pui intrebarea inteleg ca nu ai dreptul de a detine/purta si folosi arma. Iar pana acolo sunt multi pasi de facut.

| anonim_4396 explică (pentru IarsiIar):

In anuntul de angajare specifica faptul ca demerstul pentru portul de arma este suportat de firma.
Deci, raspunzi pe subiect sau o lalaim?

| IarsiIar a răspuns (pentru anonim_4396):

Putem sa o lalaim mult si bine din moment ce tu nu stii nimic, nu accepti nimic dar pui intrebarea ca si cum te-ai angaja gunoier: fara studii, fara experienta.
Tu stii care sunt conditiile pentru a te prezenta cu o astfel de cerere? Cursuri, antrenamente, teste psihologice, etc.