| mixt916 a întrebat:

Salut abia m-am apucat de youtube si sunt curios daca exista cineva pe aici care ar putea sa-mi ofere niste sfaturi? (am un canal de gaming, sper ca nu am gresit categoria )
https://www.youtube.com/user/XGMSynd

Va rog nu ma injurati ca prin treaba asta imi fac si publicitate dar daca imi oferiti o sansa s-ar putea sa nu va dezamagesc. Daca aveti si voi un canal puteti sa lasati aici link-ul si daca imi place ma abonez cu placere, poate chiar devenim parteneri ^_^ (daca doriti bineinteles). Stiu ca nu am multe videoclipuri dar ma voi tine cu siguranta de treaba asta daca se aduna putina lume.

http://subs.triorbit.com/p.php?user=xgmsynd

Răspuns Câştigător
| LeKaAlex a răspuns:

Iti recomand sa te apuci de jocuri care au story, nu iti recomand sa faci videori multiplayer game, decat story game, jocuri story: Toate seriile de GTA, Sniper Elite v2, Company of Heroes, Seriile Battlefield, Seriile Call of Duty, Half life, Red Orchestra. Cred ca daca faci videori cu toate missiunile din toate jocurile astea cred ca ai o gramada de abonatii happy

| mixt916 explică (pentru LeKaAlex):

Company of Heroes 2 sau 1?

| LeKaAlex a răspuns (pentru mixt916):

1 si 2 big grin