| orman a întrebat:

Salut acum cateva zile m-am gandit sa fac un site.Idea a fost urmatoarea...Sa pun pe el: Desene animate, referate, bancuri, poezii, povesti, videoclipuri amuzante. Voi ce parere aveti? Va-r interesa un astfel de site?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Sigur ca da! Mai ales ca astazi Cartoon Network si Jetix nu mai difuzeaza popularele seriale cu care toti am crescut, iar daca tu ai reusi sa uploadezi o parte din ele sigur vei avea un trafic bun.Bafta!

3 răspunsuri:
| Catalin91 a răspuns:

Cel putin pe mine unul nu ma'r interesa asa ceva pe un site sa fie discuti despre tot felul gen IT, Jocuri noi aparute, Filme, muzicaa chesti de genu nu desene si ce ai mai pus u acolo hai ca cu referate mai merge si videoclipuri amuzante desene doar pentru copiihee hee mai mici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

normal ca da, succes

| orman explică:

Alt cineva?