| Adryannn a întrebat:

Salut, ajutati-ma si pe mine cu ceva sfaturi...Cum naiba sa slebesc ca vreau sa slabesc vreo 1-2-3 marimi la haine tongue ...pls cat de repede as putea va rog ajutati-ma cai naspa raulaughing

Răspuns Câştigător
| Maria_6444 a răspuns:

Alearga seara, fai abdomene si cand alergi si faci abdomene invelestete in foli din aceea sa slabesti cat mai mult.Mananca salate fara ulei,doar foarte foarte putin ulei de masline si putina sare, fara paine, dupa ora 6 nu mai manca si bea foarte multa apa si ceai verde big grin.Iar niste prietene de-ale mele inainte sa se apuce de slabit au baut o lingurita foarte mica de otet pentru a le micsora stomacul ca sa nu le mai fie chiar asa de foame, dar sa nu faci asta daca ai probleme cu stomacul!