| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si am o problema. De cateva zile observ ca penisul meu nu se decaloteaza(daca asa se spune ) mai exact capul penisului nu iese afara, il vad dar nu ies. Am incercat sa trag de el nu am nicio durere dar imi este cam frica sa nu fac o prostie. Nu am probleme cand urinez sau alte chesti dar nu stiu ce sa fac sa mai astept sau sa incerc sa il scot cu forta? Scuzati greselile dar scriu pe telefon. Si fara raspunsuri aiurea care nu au legatura cu ce am intrebat eu big grin

2 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

E testos?

| zwarasevski a răspuns:

Stai calm frate ca nu se intampla nimic.Lasal acolo pe saracu.laughing