| kayrux1 a întrebat:

Am 14 ani si dupa o sa termin facultatea vreau sa ma mut in alta tara. Am rude in Spania si spun sa ma duc cu ei acolo. Am si in Italia...eu vreau sa merg in SUA. Daca ati fost in alte tari,va rog sa imi spuneti experienta voastra de acolo.(cum sunt oamenii, traiul etc?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Olanda, un nivel de trai f ridicat, civilizatie, toata lumea vb engleza, oameni deschisi la minte

Anglia... o tara scumpa dar unde vei gasi un amestec cultural extrem de interesant. Londra probabil cel mai dinamic oras din lume.

Dar degeaba iti spunem noi unde sa te duci, conteaza acolo unde ai sa te simti tu mai bine

1 răspuns: