| fabian12345326 a întrebat:

Salut, am 16 ani si pasiunea mea este frizeria. Avand in vedere ca sunt incepator as vrea sa mi spuneti o masina de tuns buna(pentru inceput sa fie pana in 400 de lei. Nu vreau maeca gen phillips, vreau o marca care chiar produce masini de tuns bune) pentru inceput eu imi voi tunde familia si d asta comdiser ca nu imi trebuie masina foarte scumpa din prima, usor usor le fac pe toate. Deecii care ar fi recomandarile voastre?(scuze daca am gresit categoria)

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E buna una chinezeasca in banii tai, o cauti la mall si te pui pe treaba, trebuie sa faci un curs pentru diploma apoi te angajezi undeva. Practica acasa e un avantaj

| fabian12345326 explică (pentru mgtow):

Frate, sunt la lixeu cu profilul acesta. Nu se gaseste nimic bun la 400 de lei?

| mgtow a răspuns (pentru fabian12345326):

Poti cauta pe net sau te duci in mall sa vezi de gasit e ceva

| darrio2007 a răspuns:

Mai bine incearca sa faci asta cu o foarfeca si un pieptene daca tot esti pasionat de frizerie.
Cu o masina de tuns electrica se descurca oricine.

| Vierut123 a răspuns:

Salut eu folosesc jrl kiepe și Stylecraft dar cel mai mulțumit sunt de kiepe eu ți-aș recomanda kiepe prescelta sau kiepe power up prescelta o găsești pe undeva la 300 450 lei și power up undeva la 400 sau 650 lei nu ți-aș recomanda să cumperi de pe olx pentru ca eu am luat deja 2 țepe de 1200 de lei cu mașini de tuns