| ut11Bi a întrebat:

Am 17 ani. Parintii mei sunt stabiliti de doi ani in UK si ar vrea sa ma aduca si pe mine sa invat acolo... In Romania sunt clasa a 11-a.
Nivelul meu de engleza este unul mediu, nu vorbesc fluent. Trebuie sa mai merg si la cursuri.
Cum e acolo? Daca as pleca maine mi-as putea continua studiile acolo? Nu intentionez sa merg la facultate neaparat. Exista liceu seral sau ceva de genu asta?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu e mare lucru. E simplu sa inveti la britanici. Daca ai memorie buna cu matematica dupa liceu poti sa faci facultatea de ITst in cibersecuritate. Cu experienta castigi 7000£ pe luna