| Y3aaHH a întrebat:

Am 17 ani, sunt din Bucuresti. M-am apucat recent de lupte libere. Vroiam sa va intreb ce parere au fetele despre chestia asta. Ca si corp sunt atletic(nu foarte musculos dar nici gras) si la chip arat(din spusele colegilor/colegelor/cunostintelor/prietenilor) destul de bine(dragut, intr-un cuvant). Acest sport necesita, pe langa un antrenament destul de dur, niste mici deformari. Prin deformari ma refer la mici sgarieturi(adesea pe gat), uneori(mai rar) niste mici vanatai pe fata si, cel mai intalnite sunt urechile de "grappler"(putin deformate dar nu ca cei profesionisti, poate doar putin deformate sau uneori chiar deloc.depinde de caz). Bun, problema mea este ce parere o sa aiba fetele despre chestia. Nu vreau, odata cu practicarea acestui sport, sa nu ma mai placa nici o fata si sa ma vada o bruta.pentru ca in interior sunt o persoana buna, cu suflet mare happy Promit ca dau funda si vot celui care ma ajutawinking si le raman recunoscator celorlalti big grin. PS:Nu ma luati peste picior pentru ca toti trecem prin momente de genu.se intampla si la case mai mari. happy

Bafta tuturor, aveti grija de voiwinking

Răspuns Câştigător
| Bunicul62 a răspuns:

Baiatul mosului ce sa zic faci bine ca te antrenezi ca mai ma duc eu prin Braila si mai sar golanii gardul la mine dar eu ii potolesc cu biciul, Eu zic ca atita timp cit te porti ca un baiat cuminte si cu scun la cap fetele se vor simti protejate si vor fi atrase de tine daca te vei comporta bataus ca primitivii se duc mincind nori.Pe cine crezi ca ar alege ele pe ala cu fundul plin de hemoroizi de la statul pe scaunul de la calc, care cind ii pui catelul in brate cade jos sau pe tine.Eu zic baiatul mosului sa o tii tot asa cu antrenamentul, dar sa nu uiti de carte ca am auzit ca mare jale a fost la bac Pentru urechi clapauge pai eu le aveam cum le avea Carol al 2 lea cind eram mic dar purtam bentita din lina si le tinea lipite si sunt ok.Clar ca mai iei si trinte si te mai si jupoi dar trec, maninca mincare eologica si nu baga in tine pastile si chimicale pentru dezvoltat masa musculara. Uite baiatul mosului minune la mine in batatura puiul in 35 de zile este nici de 400 gr la televizor voi mincati puiul care in 34 de zile bate 2 kg.aici e baiul astia sunt hraniti si cu hormoni straini, Eu nu pun gura nici cu forta pe carne de la oras. Bafta la scoala si la bac si sa te placa fetele

1 răspuns:
| OrionM6 a răspuns:

Nu toti trecem prin probleme de genul happy Pentru ca (poate) nu toti vrem sa ne placa cineva doar pentru aparente. Daca ai un suflet mare, etc etc, o ureche deformata nu o sa faca diferenta...

Si in plus, o sa fi privit ca sportiv, ca practici un sport de contact, nu faci laba cu cactusi happy Nu te mai stresa ca o sa arati ca o bruta.