| mTz_2117 a întrebat:

Salut.Am 18 ani.sunt cu o fata de aprox 2 ani, o iubesc nebuneste.De acum ceva timp de cand a inceput sa-mi zica ca m-am schimbat.Si eu nu inteleg in ce mod m-am schimbat, poate ma puteti ajuta cu un sfat ceva.

Ms anticipat

5 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Gen nu te mai comporti dragastos cu ea.
Nui mai faci declaratii de dragoste.
Numai face dragoste cu ea des.
Numai esti atent la detalii.
Poate ai devenit nesimtit fara sa stii.
Nu o mai sufoci cu dragostea.

Ti-am dat niste idei, acum depinde cum te comporti tu cu ea.

Toate cele bune!
Dorinel T.

| AndaWest a răspuns:

Sau poate e invers si iti cauta tie motive

| Maothecat a răspuns:

Eu zic sa vb cu ea sa-ti zica in ce fel te-ai schimbat...comunicarea este foarte importanta intr-o relatie

| secret_7976 a răspuns:

Cred ca a pus ochi pe altcineva! Acum trebuie tu! sa fi atent, la ce schimbari de comportament are ea,( daca programul ei zilnic a ramas neschimbat, daca se machiaza mai mult, daca e mai atenta la ce si cu ce se imbraca, s-a schimbat coafura? etc.) Acestea sunt lucruri care spun multe despre o femeie, pe scurt cauta o schimbare! Sper ca am fost de foloshappy

| alexandra_4122 a răspuns:

Asa este mai Dorinel in afara cu declaratyy restul e adevarat dar nusi da seama iubita lui:*