| RoXyRoOx a întrebat:

Am mare nevoie de un sfat.imi place foarte tare de un baiat cu doi ani mai mic ca mine. l`am intrebat de doua ori daca vrea sa fim impreuna, dar el a zis ca nu, ca nu vrea sa fie cu mine doar la misto(credea ca eu fac misto de el)... ultima oara cand l`am intrebat a zis ca ii sunt draga, dar ca a auzit ca imi place de un coleg de`a lui(cel mai bun prieten al lui), dar era numai un zvon prin scoala...eu chiar tin la el, ba chiar il iubesc.nu stiu cum sa-i explic ca eu chiar il iubesc si ca nu imi bat joc de el. ajutati`ma va rog! dau funda!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ar trebui sa iesi cu el o tura pe afara si sa ii explici ca vorbesti serios si vrei ceva cu el, daca nu da rezultate atunci il lasi impace.

2 răspunsuri:
| RoXyRoOx explică:

Thx.astazi i-am zisblushing.si mi`o zis ca ramane sa vedem maine ce si cum:X. sper sa iasa bine:X
mz de sfaturi:*

| jollyD a răspuns:

Fa'te putin indiferenta si nu'i mai acorda atentie chiar deloc. vine el la tine pe urma daca chiar ii placi cum spunetonguewinking