| Marinescu9229 a întrebat:

Salut am nevoie de ajutorul vostru urgent deci in seara asta m-am certat cu bunica mea si tot nu îmi da pace si une ori ma tot amenință ca ma zice la domn diriginte al meu si la directoare si aici vine întrebarea mea îmi poate face face ceva doamnă directoare cu domn diriginte țin sa menționez ca toate acestea se întâmplă acasa

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da' ce păcatele tale ai făcut de te ține bunică-ta-n șah?

| Marinescu9229 explică (pentru sierra1):

Nu am făcut nimic rau eu cer doar un răspuns gen un ajutor dar daca nu ma poți ajuta nu mai scrie măcar

| sierra1 a răspuns (pentru Marinescu9229):

Cu ce să te ajutăm mami? că nu te-ai sinchisit să zici

| Marinescu9229 explică (pentru sierra1):

Am zis dar daca nu stii sa citesti nu e treabă mea sincer