| demonel a întrebat:

Salut am nevoie de niste detalii asupra unui mp4/mp3 marca Expert Digital MP2406 - 2GB ce format de text pot baga in el? Promit ca dau fundita si o sa verific raspunsurile...multumesc anticipatbig grin

3 răspunsuri:
| demonel explică:

Pai ce fel de taxt...cu ce... word pad, powerpoint, etc care dintre ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi chiar text, adică fișierele cu extensia. txt. S-ar putea să aibă o limită pe caractere, așa că încearcă să nu scrii prea mult.

| 123456_6433 a răspuns:

Incearca acest site. Are cam toate detaliile despre model. http://www.youmago.ro/object/view/expert-digital-mp2406-2gb/155928