| Starla14 a întrebat:

Am o camasa de blugi foarte frumoasa, doar ca imi este putin mare. Exista vreo metoda sa mi-o scurtez putin? Sunt baiat. Ofer funda!

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Daca este putin mare, la anul va fi perfecta! Nu modifica.

| Coquinne a răspuns:

O poti folosi pe post de jacheta, si iei pe sub ea un maieu sau tricou.

| Starla14 explică (pentru Coquinne):

Este o camasa destul de subtire, deci varianta aceasta pica.

| Coquinne a răspuns (pentru Starla14):

Nu stiu pe ce lume traiesti tu, dar nu pica nicio varianta cand e vorba de camasa de blugi.
nu conteaza cat de subtire e, pe post de jacheta, vara, nu se va demoda niciodata.

| Starla14 explică (pentru Coquinne):

Fara sa intru intr-o polemica cu tine, dar acum nu este vara. Este destul de frig afara.

| Coquinne a răspuns (pentru Starla14):

Fara sa intru intr-o polemica cu tine, mai citeste o data ce am scris.