| davidmadalin a întrebat:

Am o comunitate de CS si tot ce lipseste este un server de CS, eu nu pot sa tin servere de CS pentru. ca nu merg sa se conecteze ceilalti, care vrea sa se alature comunitatii cu un server de CS al lui sau daca aveti server de cs ar fi mai bine si hostat(non-stop) Ajutam cu banii pentru hostul serverului, avem forum, site.si celui care aduce server de CS oferim admin pe chat gratis! Care e interesat sa lase aici comm cu Id-ul lui. Numai bine!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu server. Te contactez eu pe messenger. Vreau seriozitate, nu cum au facut alti.

| fynu7zu a răspuns:

Nu se conecteaza nimeni pentru ca nu ai ip publichappy

| Daniel11111 a răspuns:

Http://schoolserver.forumer.ro/t28-staff-posturi uitati aici cate ceva despre comunitatea mea... daca stiti sa faceti asa ceva lasati o cerere:D