| ala151 a întrebat:

Am o durere de picioare ingrozitoare. Ma dor picioarele de la genunchi pana jos la glezna, imi da junghiuri foarte puternice, iar durerea este pe os. Ma dor picioarele chiar daca stau toata ziua in pat la caldura. La ce medic trebuie sa aflu ce am? Multumesc!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De cind te dor picioarele? Un masaj ai vrea?

| neutrino a răspuns:

Cred ca nu astepti sa primesti de aici sfaturi mai bune decat cele pe care le poti primi de la medicul de familie.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca e prea devreme pentru alte probleme.Dar incearca sa iei calciu lactic si foloseste un unguent activ.

| ala151 explică:

La medicul de familie nu pot merge, de asta intreb unde as putea merge... multumesc de sfaturi!