| lyllyan_3072 a întrebat:

Salut am o intrebare.am 9 ani si ma chinui de la 5 ani in magazine sa cumpar jocul Barbie Fashion Show.Acum nu il mai gasesc de loc.Please daca stie cineva de unde il pot downloada va rog spuneti-mi dau fundahappy

2 răspunsuri:
| Elial a răspuns:

Buna. Eu il am pe CD, daca poti sa gasesti o modalitate porin care sa ti-l dau spune-mi, ca nu mai am nevoie de el.

| xMellySsAx a răspuns:

Cred ca se numeste Jojo`s Fashion Show...;| marog. de pe iWinn big grin jojo`s 1 e fara timp iar 2 deocamdata cu timp big grin :* ^^