| slv30 a întrebat:

Salut am o intrebare legata de beyblade este bun bey-ul cyber pegasus? si dark bull? dau funda. nu vreau raspunsuri de genul : da sau e bun ceva mai explicit!

Răspuns Câştigător
| CristobalMarian a răspuns:

Orice bey e bun, daca stii cum sa-l lansezi. De exemplu un prieten cu pegasus, stia sa-l lanseze perfect, ii batea pe toti, indiferent de bey.
Acum, tu decizi ce bey vrei, de rezistenta/aparare/atac.
Eu mai mult m-as increde in aleea de aparare si rezistenta.
In concluzie, toate beyurile sunt bune, daca stii sa le lansezi, dar la beyuri, depinde si de calitate.
Intre cyber pegasus si dark bull ti-as recomanda pe dark bull.

3 răspunsuri:
| TheTimeKiller a răspuns:

Nu, nu este bun deloc. Nici unul nu este bun. Numai cumpara tampenii ca si eu eram ca tine si am ajuns sa le dau la alti copii acum. Am avut vreo 20 de bacugani de aia originali, cumparam revista si dadeam pe o bila de aia 40 lei. Nu are rost sa cumperi pentru ca o sa cresti si numai ai ce face cu el. Mai bine iesi in oras sau iti iei un joc pentru pc, componente pc. Decat sa dai bani pe alea. Poti sa-ti iei niste chinezarii ca nu le deosebeste nimic in afara de atipildul de pe ele si culoarea plasticului. Ia-ti o chinezarie de aia de 5 lei maxim si joacate cu aia. Dar numai da banii pe prostii ca alti oameni nu au ce sa manance. Si nu vreau sa aud reply cu. Daca iti cumperi, ai sa vezi cand o sa cresti ca am avut dreptate si probabil ti-au mai spus multi asta.

Răspuns utilizator avertizat